Výrobca: PARQUET MERCADO PREMIUM
Kód: 5650009
Dostupnosť tovar je dostupný
Predpokladaná lehota dodania: cca 5 pracovných dní
Dyhované lamelové lišty vyrobené z MDF sú vynikajúcim prvkom povrchovej úpravy interiéru. Medzi množstvo výhod lamelových profilov patrí originálny vzhľad, zaujímavé farby, možnosť ich vertikálneho, horizontálneho usporiadania alebo vytvorenia akejkoľvek konfigurácie na stene alebo strope. Lamelové profily vizuálne zväčšujú priestor, ale tiež poskytujú lepšiu akustiku v miestnostiach. Ich použitie sa neobmedzuje iba na montáž na stenu. Môžu byť tiež použité na zdobenie nábytku, stavanie priečok a stien. Na zmenu interiéru obývacej izby, spálne alebo detskej izby stačí pár lamiel.
Ľahká inštalácia pomocou lepidla umožňuje každému vyrobiť si dekoráciu steny z lamelových profilov svojpomocne. MDF (drevovláknité dosky), z ktorých sú vyrobené lamely, je pružný materiál, ktorý sa dá ľahko rezať (stačí ručná pílka alebo akákoľvek elektrická píla). Profily lamelové MDF sú módne a získavajú na popularite v moderných interiéroch, doma aj v kancelárii. Výhody použitia lamelových panelov:
moderný dizajn
mix farieb
rôzne hrúbky
ľahká montáž (rezanie a lepenie)
lepší akustický komfort
Balenie obsahuje 4 ks (30x38x2750mm). Lamely olepené z 3-strán.
Šírka: 0.08 m
Dĺžka: 0.06 m
Hmotnosť : 9 kg
Množstvo: 1 ks

Ako vyčistiť steny po rekonštrukcii?
Čistenie stien po renovácii je niekedy nevyhnutná úloha, ktorá si vyžaduje pozornosť, starostlivosť a vhodné nástroje. Renovácie často zanechávajú stopy farieb, malty, prachu a iných nečistôt, ktoré môžu efekt ťažkej práce účinne pokaziť. Po renovácii je

Podlahy, ktoré nás potešia v roku 2024
V roku 2024 sú drevené podlahy stále jedným z najžiadanejších riešení v interiérovom dizajne. Ich nadčasová elegancia, prirodzený šarm a odolnosť ich robí obľúbenými v rôznych štýloch interiérového dizajnu.

Čo je zelená výstavba?
Myšlienka zelenej výstavby bola vytvorená ako odpoveď na rastúce výzvy súvisiace s urbanizáciou, zhoršovaním životného prostredia a zvyšovaním spotreby energie. Prvé kroky k udržateľnej výstavbe sa uskutočnili v 60. rokoch 20. storočia, kedy sa objavili p